نحوه عضویت و استفاده از کاشان تخفیف

آموزش اولیه عضویت در کاشان تخفیف و نحوه استفاده از آن

نحوه عضویت و استفاده از کاشان تخفیف

ثبت ‏نام در کاشان تخفیف و فعالسازی کارتثبت‏ نام در کاشان تخفیف کاملاً رایگان می ‏باشد (برای ثبت نام کلیک کنید). فقط کافی است به سایت kashantakhfif.com مراجعه کرده، وارد بخش عضویت شده و فرم مربوطه را تکمیل کنید. توجه داشته باشید در قسمت مربوط به شماره کارت، شما می‏توانید شماره هر کارت بانکی عضو شتاب را به دلخواه خود وارد کرده و با این کار عملیات فعالسازی کارت برای شما صورت می‏گیرد. این موضوع را مد نظر قرار دهید که در حال حاضر فقط شماره یک کارت بانکی عضو شتاب را می‏ توانید وارد کنید و پس از ثبت ‏نام امکان ویرایش یا تغییر وجود ندارد (در آینده‏ ای نه چندان دور این امکان به وجود خواهد آمد)


زمان آغاز طرحشما می توانید از هم‏ اکنون در کاشان تخفیف ثبت‏ نام کنید و از اول اسفند ماه نسبت به خرید از مراکز معرفی شده در سایت اقدام کنید.

 


نحوه خرید از کاشان تخفیف


کلیه عزیزانی که متقاضی استفاده از طرح کاشان تخفیف هستند می ‏توانند پس از عضویت در سامانه، به مراکز معرفی شده مراجعه کرده و در مرحله پرداخت وجه خرید خود با استفاده از کارت ثبت شده در سامانه و دستگاه‏ های پوز مربوط به طرح (پوز تجارت الکترونیک پارسیان) وجه مورد نظر را پرداخت کنند و به صورت هوشمند از درصد تخفیف ارائه شده بهره ‏مند گردند.


آدرس سایت

www.KashanTakhfif.com

آدرس کانال تلگرام

kashantakhfif_com@

آدرس اینستاگرام

kashantakhfif@

هم اکنون در کاشان تخفیف ثبت نام کنید

(برای ثبت نام کلیک کنید)


کاشان؛ شهری که دوستش داریم